Зимова перерва «Карпат»

14:07 10 Лютого 2017

Зимова перерва «Карпат»

«Карпати» проводять вже другі підготовчі збори у новому році. Якими були перші збори львів’ян? Де та з ким грала команда? Та про трансфери клубу.

Цього року перерва в чемпіонаті України триває два з половиною місяця – з 11 грудня до 25 лютого. Гравці «Карпат» отримали відпустку, яка тривала близько місяця. Вже 9 січня футболісти зібрались  на базі молодіжної команди у Брюховичах. У Львові команда провела лише кілька днів, адже 12-ого січня «зелено-білі» відправились на перший свій збір у новому році.

Збори

На першому зборі, у Турецькій Анталії «леви» провели 4 спаринги.

18 січня «Карпати» провели матч проти «Насафа» – бронзового призера чемпіонату Узбекистану.

«Карпати» – «Насаф» 1:3

Голи: гравець на перегляді, 65 – Черан, 5, 50, Хужбаков, 90

«Карпати»: Боровик (Мисак, 46), Кравець, Мірошніченко, Нестеров, Зубейко (Чачуа, 30, Грисьо, 59), гравець на перегляді, Кльоц (Завийський, 50), Філімонов (Вербний, 53), Худоб’як, Ксьонз, гравець на перегляді (гравець на перегляді, 46)

21 січня команда провела матч проти словацького клубу «Дунайска Стреда», команда зараз займає 9 місце в своєму чемпіонаті.

«Карпати» – «Дунайська Стреда» 1:1

Голи: Ксьонз, 20 (пен.) – Віда, 10.

«Карпати»: Підківка (Сілецький, 46), Мірошніченко, Нестеров, 2 гравці на оглядинах, Завійський (Чачуа, 68), Сениця (Кльоц, 28), Худоб’як (Філімонов, 78), Ксьонз (Богач, 85), 2 гравці на оглядинах, (Грисьо, 55).

А 24 січня команда Олега Дулуба провела одразу два поєдинки. Спершу вона зіграла проти узбецького «Олмалика», а потім проти казахського «Акжайика».

“Карпати” – “Олмалик” – 3:1

Голи: Гравець на перегляді, 32, автогол, 64, Чачуа, 68 (пенальті)

Склад “Карпат”: Мисак (Сілецький, 46), Мірошніченко, Зубейко, Сениця (гравець на перегляді, 70), гравець на перегляді (Завійський, 70), Вербний, Чачуа, гравець на перегляді, Богач (Саламаха, 82), гравець на перегляді (Грисьо, 46), гравець на перегляді (гравець на перегляді, 30, Карпенко, 78).

Карпати” (Львів) – “Акжайик” (Уральск, Казахстан) 0:0

“Карпати”: Боровик, на перегляді (Мірошніченко 62), Ксьонз, на перегляді, на перегляді, Худоб’як, Кльоц, Нестеров, Філімонов, на перегляді, Завійский (Чачуа 81)

Предупреждения: Ксьонз 24

26 лютого «Карпати» повернулись у Львів, гравцям надали невеликий відпочинок.

На другі збори команда зі Львова відправилась 2 лютого. Команда знову поїхала в Анталію, де планувала провести 6 матчів. Суперниками «зелено-білих» стали: солігорський «Шахтар», мінське «Динамо», «Раднік» з Боснії та Герцеговини та дві команди з Данії: «Вейле» та «Фремад Амагер». Але пізніше у планах «Карпат» виникли зміни. Відтак до перелічених суперників додалась «Самтредія» – чинний чемпіон Грузії.

На сьогоднішній день колектив зі Львова провів 3 зустрічі.

«Карпати» – «Самтредія» (Грузія) – 2:0

«Карпати» (1-й тайм): Боровик, Ксьонз, Нестеров, Дитятьєв, Мірошніченко, Філімонов, Завійський, Кльоц, Худоб’як, гравець на перегляді, гравець на перегляді.

«Карпати» (2-й тайм): Мисак, Виздрик, Пас, Зубейко, Маркович, Вербний, Чачуа, Хомченко, Грисьо, гравець на перегляді, гравець на перегляді.

Голи: гравець на перегляді, 1, Худоб’як, 35.

 

«Карпати» – «Шахтар» (Солігорськ) – 1:0

«КАРПАТИ»: Мисак (Сілецький, 46), Зубейко (Малашевський, 54), Лобай (Виздрик, 54), Пас, Маркович, Чачуа, Вербний, Хомченко, гравець на перегляді, гравець на перегляді (Карпенко, 77), Грисьо.

Гол: Чачуа, 87.

 

«Карпати» – «Шахтар» (Солігорськ) – 2:2

«Карпати»: Боровик, Зубейко (Маркович, 75), Нестеров (Лобай, 25), Дитятьєв, Мірошніченко, Філімонов, Кльоц, Завійський, Худоб’як, гравець на перегляді (гравець на перегляді, 25), гравець на перегляді.

Голи: Дитятьєв, 4, гравець на перегляді, 34 – Лаптєв, 36, Алєксієвіч, 86.
16 лютого «Карпати» повернуться додому, де й пройде завершальний етап підготовки до стартового матчу 2017 року проти одеського «Чорноморця».

Трансфери

«Карпати» мали доволі активну трансферну політику цієї зими. Відтак з клубу пішли:

Страшкевич Вадим – вільний агент

Кадим’ян Гегам – вільний агент

Захарків Юрій – вільний агент

Чумак Євгеній – вільний агент

Костевич Володимир – «Лех» Познань (350.000 євро)

Бланко Лещук Густаво – «Шахтар» Донецьк (400.000 євро)

Новотрясов Артур – «Ілічівець» Маріуполь

Кравець Василь – «Луго» (оренда)

Натомість команда підсилилась наступними виконавцями:

Хомченко Віктор – «Волинь»  (вільний агент)

Дитятьев Олексій – «Ворскла» (вільний агент)

Гуцуляк Олексій – «Віл’ярреал Б» (повернення з оренди)

Пас Крістіан – «Темперлей» (вільний агент)

Нагадаємо, перший матч весняної частини чемпіонату «Карпати» проведуть проти одеського «Чорноморця».

Фото: zik.ua

Львів спортивний

Новини