Зубар і Копина – гравці «Руху»

10:29 15 Лютого 2017

Зубар і Копина – гравці «Руху»

Сьогодні піврічні контракти з «Рухом» уклали  двоє футболістів. Відтепер опорний півзахисник Юрій Копина захищатиме кольори винниківського  клубу. Іще одним новобранцем  став нападник Святослав Зубар. Обоє вже обрали номери, під якими виступатимуть у весняній частині чемпіонату.

Про це повідомляє офіційний сайт ФК «Рух»

Після укладення контрактів з футболістами спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький вручив клубні футболки новоспеченим гравцям винниківчан.  20-річний опорний півзахисник Юрій Копина обрав 30-й номер. Та, як зізнається сам гравець, не номер прикрашає спортсмена, а навпаки.. Тому Юрій обіцяє зробити усе від нього залежне, аби довести тренерському штабу свою профпридатність.

«Особисто для мене це великий крок вперед у продовженні кар’єри, – бере слово Юрій Копина. – Тут виступає дуже велика кількість досвідчених виконавців, поруч з якими я зможу швидше прогресувати. Перед командою стоять високі завдання, а це завжди мотивує до перемог. Також варто сказати, що у команді мене добре прийняли, період адаптації триває чудово, завдяки прекрасній атмосфері, що панує в колективі».

Зазначимо, що перед переходом до «Руху» Копина захищав на аматорському рівні кольори ФК «Львів», саме там під орудою Романа Марича талановитий півоборонець робив перші свої футбольні кроки. Згодом Юрія Копину помітили скаути харківського «Металіста», і так він опинився у дитячій академії. Після етапів становлення у юнацькому, дублюючому складах харків’ян Юрій Копина минулого року дебютував за слобожанців у Прем’єр -лізі. Далі прогресувати у синьо-жовтій футболці не вдалося через зникнення «Металіста» з мапи України. Тож Юрій Копина повернувся до рідного міста, де відтепер захищатиме кольори «Руху».

Ще один новобранець нашої команди – форвард Святослав Зубар. Він спробує скласти гідну конкуренцію Євгену Бохашвілі та Олексію Омельченку. Святослав – сміливий нападник і не лише на футбольному полі. Зокрема на сьогоднішній презентації новачок винниківчан пообіцяв забивати у кожній офіційні грі:

«Все залежить від кількості проведених матчів, але як мінімум по одному забитому м’ячу планую записувати до свого активу».

Вболівальники, які слідкують за чемпіонатом Львівської області, знають потенціал цього форварда, адже він доволі успішно грав за команду «Бори» з Бориничів. Влітку вирушив до Швеції, де спробував на смак легіонерського хліба у складі тамтешнього «Харносандсу». Ну а в цьому зимовому міжсезонні  отримав запрошення від тренерського штабу «Руху», пройшов перші збори, після яких і переконав Руслана Мостового у своїй профпридатності. На спині у Святослава Зубара красуватиметься 20-й номер.

Фото: офіційний сайт ФК «Рух»

Львів спортивний

Новини