Збірна України з регбі у Львові поступилась Нідерландам (ВІДЕО)

14:09 7 Листопада 2016

Збірна України з регбі у Львові поступилась Нідерландам (ВІДЕО)

У суботу, 5 листопада на полі стадіону «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського за активної підтримки глядачів відбулася календарна гра чемпіонату Європи з регбі-15 в дивізіоні «Trophy» сезону 2016-2017 років між національними збірними командами України та Нідерландів.

Про це повідомляє управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Національна збірна України, виступаючи не в оптимальному для себе складі із залученням гравців Харкова, Одеси та Хмельницького, поступилася регбістам з країни тюльпанів, у складі якої виступали п’ять натуралізованих гравців-легіонерів з рахунком 12 : 54.

Перед початком гри в урочистій обстановці головного тренера львівського регбійного клубу «Сокіл» Юрія Грабовського відзначено державним званням «Заслужений працівник фізичної культури та спорту».

Довідково:

Участь в чемпіонаті Європи з регбі-15 в дивізіоні «Trophy» сезону 2016-2017 років беруть участь 6 команд, серед яких національні збірні команди України, Польщі, Нідерландів, Португалії, Молдови та Швейцарії.

Збірна команда України під орудою тренера Валерія Кочанова провели дві гри, які завершилися поразкою: в м. Любліні з полякам (22:0) та у Львові з Нідерландами (12:54).

Наступні матчі українська збірна зіграє в Бєльцях з командою Республіки Молдова (12 листопада).

19 листопада зіграють також: Нідерланди – Молдова, Швейцарія – Португалія, а 26 листопада: Швейцарія – Молдова.

У 2017 році розклад ігор такий: 18 лютого: Португалія – Польща. 4 березня: Нідерланди – Португалія. 11 березня: Швейцарія – УКРАЇНА (у Женеві), Португалія – Молдова. 18 березня: Нідерланди – Швейцарія, Молдова – Польща. 1 квітня: УКРАЇНА – Португалія (у Одесі). 8 квітня: Польща – Нідерланди. 22 квітня: Польща – Швейцарія.

Фото: ЛОДА

Львів спортивний

Новини