Завтра розпочинається Чемпіонат світу з класичних шахів, де гратиме Анна Музичук

10:55 9 Лютого 2017

Завтра розпочинається Чемпіонат світу з класичних шахів, де гратиме Анна Музичук

Анна Музичук вирушила в Іран, аби спробувати виграти Чемпіонат світу з класичних шахів, який проходитиме з 10 лютого до 5 березня

Про це пише zaxid.net

Нещодавно спортсменка у Катарі стала третьою у світі, хто здобув трофеї з обох шахових дисциплін. Світову першість із рапіду Анна здобула достроково за тур до фіналу. Бліц дівчині дався важче, втім таки підкорився львів`янці.

«Це дуже складні змагання, тому що за день доводилось грати дуже багато партій. І якщо ти не те, що в якийсь день, а в якійсь партії зробиш помилку, результат буде зовсім іншим. Тому це і нервове навантаження і фізично важко грати стільки партій підряд», ― зізнається Музичук.

Вчора, 8 лютого, Анна разом із юніорською чемпіонкою світу Наталією Буксою вирушила до Ірану, аби взяти трофей із третьої шахової дисципліни ― класичної. Попри те, що її молодша сестра, колишня володарка трофею з цього виду шахів Марія Музичук, бойкотує світову першість у Тегерані, Анна хоче використати шанс здобути усі можливі трофеї.

«Я вважаю, що її рішення достойне і справедливе, але все-таки вона була чемпіонкою світу з класичних шахів, а я ще не була. Тому я вирішила поїхати», ― пояснює Анна Музичук.

Нагадаємо, найкращою спортсменкою Львівщини за грудень 2016 року визнали чемпіонку світу зі швидких та блискавичних шахів Анну Музичук.

Фото: zik.ua

Львів спортивний

Новини