Угіс Крастіньш: «У чемпіонаті вся боротьба розпочнеться спочатку»

12:46 13 Лютого 2017

Угіс Крастіньш: «У чемпіонаті вся боротьба розпочнеться спочатку»


Головний тренер ВК «Барком-Кажани» Угіс Крастіньш поділився емоціями від перемоги в Кубку України над «Локомотивом» (3:0 – 25:21, 25:18, 25:19)

Про це повідомляє офіційний сайт ВК «Барком-Кажани».

«Найважчою у цьому фіналі була підготовка. В 11-му турі Суперліги ми мали два важких матчі з «Локомотивом» і у вирішальній грі Кубка треба було зберегти холодну голову. Гра виявилася не настільки простою, як могло здатися зі сторони. Моя команда зіграла на дуже хорошому рівні. Хоча його ще можна покращувати і покращувати. Добре, що впоралися із своїми емоціями й технічними та тактичними завданнями. Тому й здобули перемогу. Радий, що оті два матчі в чемпіонаті виявилися напруженими. Вони дали добрячий грунт для роздумів. Чим ми й скористалися.»

«У чемпіонаті вся боротьба розпочнеться спочатку. Ще рано про щось говорити – нас чекають шість матчів у регулярному чемпіонаті, а потім – другий етап. Виходять, що нас чекають 15 виїзних ігор поспіль, тому буде нелегко. Мені симпатична команда «Локомотив», тому, думаю, в чемпіонаті нас чекатимуть цікаві поєдинки».

Фото: youtube.com

Львів спортивний

Новини