У Львові завершився баскетбольний турнір пам’яті журналіста Ярослава Пастернака (ФОТО)

19:16 21 Вересня 2016

У Львові завершився баскетбольний турнір пам’яті журналіста Ярослава Пастернака (ФОТО)

Цими днями в рамках проведення заходів «Олімпійського тижня» в ігрових залах Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи та спортивного комплексу НУ «Львівська Політехніка» успішно завершився ХІІІ Міжнародний турнір з баскетболу серед юнаків 2002-2003 р.н та дівчат 2000-2001 р.н. пам’яті спортивного журналіста газети «Високий Замок» Ярослава Пастернака.

Про це Львову спортивному розповіла заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Під час урочистої церемонії відкриття змагань за участю членів родини Я. Пастернака, учасників змагань вітали: заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, заступник начальника Львівського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОіН України Ярослав Гаврих; президент федерації баскетболу Львівщини Ігор Савицький, спортивний журналіст, багаторічний кореспондент «Високого Замку» Юрій Назаркевич; директор Львівської обласної ДЮСШ Мирослав Возний, інші почесні гості, а також дитячі мистецькі колективи Львівщини.2

За перемогу змагалися по 4 команди дівчат та юнаків з України, Польщі та Словаччини, загалом понад 100 юних баскетболістів.

Перемоги у цьому традиційному турнірі вибороли юні баскетболісти з польського міста Перемишль та дівчата-баскетболістки з Рівного.3

Загалом дружня атмосфера цих змагань дозволила усім учасникам показати якісну та змістовну гру й знайти нових спортивних друзів!

Турнірна таблиця змагань (юнаки 2002-2003 р.н.):

  1. Збірна Підкарпатського воєводства (Перемишль, Польща)
  2. ОДЮСШ (Ужгород)
  3. ОДЮСШ (Львів)
  4. ОСДЮСШОР (Рівне)

Турнірна таблиця (дівчата 2000-2001 р.н.):

  1. ОСДЮСШОР (Рівне)
  2. ОДЮСШ (Львів)
  3. м. Хмельницький
  4. БКМ «Бардейов» (Словаччина)4

Довідка:

Ярослав Іванович Пастернак (1958-2004) – український спортивний журналіст. Багатолітній керівник відділу спорту всеукраїнської газети «Високий замок». Цей відділ неодноразово визнавали найкращим в конкурсі, який проводила Асоціація спортивних журналістів у Львові. Був одним із найвідоміших спортивних журналістів Львівщини.

Фото: ЛОДА

Львів спортивний

Новини