Львівські «Соколи» програли у півфіналі Кубку України

13:48 9 Серпня 2016

Півфінальне протистояння у Кубку України між львівським «Соколом» та харківським «Олімпом» завершилось на користь останніх.

Сенсації не сталося. Діючі володаря трофея впевнено впоралися з «Соколом». Рахунок зустрічі гості відкрили вже на 9-й хвилині, зробивши занос віялом. Трьохчетвертні були особливо активні і відзначилися ще двома спробами до 20-й хвилині. Господарі відповіли двома точними штрафними – єдині очки в матчі львів’ян. До перерви регбісти «Олімпу» ще тричі приземляли «овального» в заліковці опонентів (6:29), – повідомляє прес-служба РК «Сокіл»

У другому таймі харків’яни продовжували домінувати на полі і контролювати хід зустрічі і першу ж атаку завершили набором очок з точною реалізацією. Чемпіони організували ще чотири сухі спроби і завершили зустріч з величезною різницею в рахунку – 6:58.