«Карпати» у матчі з«Радніком» не виявили переможця.

17:28 11 Лютого 2017

Львівські «Карпати» сьогодні мають насичений день. На суботній день заплановано два спаринги. Перший матч було зіграно проти «Радніка» з Босніїї та Герцоговини. Матч закінчився з рахунком 0:0.

«Карпати»: Сілецький (Підківка, 46), Сениця (Зубейко, 46), Виздрик, Лебеденко (Лобай, 46), Стасишин (Маркович, 46), Толочко (Вербний, 46), Малашевський (Чачуа, 46), Лебедь (Заїкин, 27, гравець на перегляді, 46), Саламаха (гравець на перегляді, 46), Богач (Грисьо, 46), Карпенко (Хомченко, 46).

Головний тренер – Олег Дулуб.

«Раднік»: Лючіч, Зельковіч, Косоріч, Баїч, Франіч, Остожич, Бейсіровіч, Стояновіч, Джуріч, Адемовіч, Обрадовіч.

Головний тренер – Небойша Мілошевіч.

На перший тайм «леви» вийшли дублюючим складом. Багато молодих гравців отримали шанс показати себе у грі. На диво, саме карпатівці почали активніше. Декілька моментів мали Ігор Богач і Роман Толочко, однак забити їм не вдалося. Середина першого тайму була за боснійцями, але їх дії в атаці не були досконалими. Завершення тайму також було за львів’янами.

На другий тайм «Карпати» майже повністю оновили склад, випустивши основних футболістів. Найактивнішим гравцем на полі був Віктор Хомченко, який створив для команди кілька небезпечних моментів у воріт супротивника. «Раднік» не міг створити справді небезпечних моментів у воріт «Карпат» завдяки гарним діям оборонців команди. Матч так і закінчився з рахунком 0:0.