«Карпати» можуть позбавити професійного статусу

17:21 10 Лютого 2017

«Карпати» можуть позбавити професійного статусу

Чергові неприємності у «Карпат» – львівський клуб виграв суд загальної юрисдикції проти свого колишнього гравця Володимира Гудими, але це може коштувати Левам професійного статусу.

Про це повідомляє sportarena.

Сьогодні КДК ФФУ виніс постанову, згідно з яким львівські «Карпати» зобов’язані протягом 30-ти днів закрити справу в суді проти екс-гравця команди Володимира Гудими.

 

Колишній футболіст «Карпат» Володимир Гудима виграв справу проти клубу в Палаті вирішення спорів ФФУ. Згідно з рішенням Палати, львів’яни зобов’язані заплатити Гудими належну йому суму, а це близько 70-ти тисяч доларів.

 

«Карпати» відмовлялися виплачувати борг і подали в суд загальної юрисдикції. Як відомо, ФІФА та УЄФА забороняють подавати клубам справи в подібні інстанції. У разі невиконання цих правил, всім клубам країни, які мають професійний статус, а також збірній, загрожує дискваліфікація.

 

«Карпати» виграли справу, однак сьогодні КДК ФФУ постановив, що львів’яни зобов’язані закрити  справу в суді протягом 30-ти днів. Якщо ж цього не станеться, КДК змушений буде ініціювати позбавлення львівського клубу професійного статусу.

Фото: офіційний сайт ФК«Карпати»

Львів спортивний

Новини