«Карпати» і «Шахтар» запрошують на львівське дербі (ВІДЕО)

11:59 10 Серпня 2016

«Карпати» і «Шахтар» запрошують на львівське дербі (ВІДЕО)

Обидві команди розпочали активну підготовку до матчу, який відбудеться у п’ятницю, 12 серпня, о 20:00 на стадіоні «Арена-Львів».

Як повідомили на офіційному сайті «Карпат», квитки вже у продажу. Ціни стартують від 40 і аж до 1200 гривень.

«Триває продаж квитків на матч проти донецького «Шахтаря». Місця реалізації квитків незмінні – магазин «Фанат» на вулиці Вороного та каси стадіону «Арена Львів». Окрім цього, придбати квитки можна на сайті «Арени Львів», – повідомив керівник  маркетингового відділу футбольного клубу «Карпати» Юрій Бойчук.

Минулого сезону «гірники» двічі обіграли «Карпат» – 3-0 і 1-2 відповідно. Матч обох команд викликає неабиякий ажіотаж у місті. Зокрема, минулого сезону матч обох команд на «Арена Львів» відбувався під пильним наглядом СБУ.

А гравці «Шахтаря» сьогодні повернулись до тренувального процесу після вихідного.

«Паулу Фонсека поділив гравців на дві групи. Футболісти, що брали участь у недільному поєдинку з олександрійцями, провели заняття за полегшеною програмою, приділивши увагу розвиткові атаки й відпрацюванню передач з флангів. Решта зосередилась на вправах тактичного плану. Завершилася сесія двосторонкою на половині поля. Індивідуально займались Андрій Пятов та Їсмаїлі – сьогодні вони мали лише фітнес», – йдеться у повідомлені прес-служби команди.

В стані «Карпат» серйозних змін не очікується. Під сумнівом участь новачка команди Сергія Рудики.

sport.leopolis.news

Новини