Іван Скіцко: «Не побачив я у хлопців того «вогника», що був у «Енергії»

13:19 12 Лютого 2017

Іван Скіцко: «Не побачив я у хлопців того «вогника», що був у «Енергії»

Центральний матч 1/8 фіналу Кубка України «Енергія» – «Ураган», в якому львівські енергетики перемогли з рахунком 7:1, прокоментували головні тренери обох команд.

Про це пише прес-служба «Енергії»

Головний тренер «Урагану» Іван Скіцко:

Що тут можна сказати? Гра програна повністю, що перший тайм, що другий тайм. Не побачив я у хлопців того «вогника», що був у «Енергії». Швидше за все, я не настроїв відповідно, і ця поразка повністю на мені. Але на такі ігри не потрібно навіть настроюватись. Це ж дербі, і кожен мав би це розуміти. Зараз по гарячих слідах важко щось говорити, треба буде розібратись. Хлопцям все одно хочу подякувати, як би там не було, робили свою роботу. Те, що є проблеми і треба якісь зміни робити в команді, це однозначно. Кубок ми вже, можна сказати, прогавили, зосередимось на чемпіонаті. «Енергію» поздоровляю, молодці. Дійсно, порадували і грою, і бійцівські якості, і віддача. В нас цього не було, в цьому компоненті ми повністю програли.

Головний тренер «Енергії» Валерій Легчанов:

Найголовніше, що мені сподобався підхід команди до матчу. Протягом всього тижня ми цілеспрямовано готувались до суперника, вивчали їхні сильні і слабкі сторони. Задоволений реалізацією моментів — відсоток дуже високий. Пішла перевага, віра в перемогу зміцніла, і вже доводили матч за рахунком, так би мовити, «на класі». Все одно без помилок не буває, ми їх будемо розбирати. Були помилки в першому таймі, особливо при стандартних положеннях. Хочу привітати вболівальників, дуже сподобалась їх підтримка, кількість глядачів на трибунах зростає з кожним матчем. Всіх з перемогою!

Львів спортивний

Новини