Григорію Козловському заборонили на рік відвідувати матчі винниківського «Руху»

14:15 26 Вересня 2016

Григорію Козловському заборонили на рік відвідувати матчі винниківського «Руху»

Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ прийняв жорстке рішення щодо депутата Львівської міської ради та президента винниківського «Руху» Григорія Козловського, – останньому на рік заборонили відвідувати матчі власної команди.

Таку заяву у неділю, 25 вересня, в ефірі програми «Великий футбол» зробив відповідальний секретар КДК ФФУ Ігор Грищенко.

Таке рішення було пов’язане з різкими висловлюваннями в адресу арбітрів кубкового поєдинку, в якому «Рух» приймав київський «Арсенал» (винниківчани поступились з рахунком 2:3).

«Я думаю, що з такими суддями, які присутні в нашій лізі, люди влаштують через два роки футбольний майдан. Просто будуть брати біти і будуть їх бити з ранку до ночі», – заявляв Козловський після поєдинку.

Крім того, після матчу він завітав до кімнати арбітрів, де, за непідтвердженими даними, погрожував їм зброєю. Сам Козловський підтвердив, що він заходив до арбітрів, але чутки про зброю назвав «повною маячнею».

Справу Козловського ФФУ розслідувала два тижні. Козловських хотів бути присутнім за засіданнях КДК особисто, але його декілька разів переносили. Тому покази Козловський давав у телефонному режимі.

«КДК прийняв рішення заборонити пану Козловському відвідувати матчі футбольного клубу «Рух» протягом одного року з моменту прийняття відповідного рішення. Були дискусії, чи застосовувати санкції про відсторонення від футболу, зайняття будь-якою футбольною діяльністю, але, враховуючи те, що він є президентом футбольного клубу, фінансує його, – було прийнято рішення, що заборона відвідувати матчі буде мати більший ефект», – зазначив відповідальний секретар КДК ФФУ Ігор Грищенко.

«Як можна бути не розчарованим, коли тобі не дозволяють бачити твоїх дітей? Для мене футбольна команда – це мої діти, а мені заборонили їх бачити», – прокоментував дану заборону Григорій Козловський.

Фото: varianty.lviv.ua

Львів спортивний

Новини