Гандболістки «Галичанки» – серед найкращих у Балтійській лізі

10:47 13 Грудня 2016

Гандболістки «Галичанки» – серед найкращих у Балтійській лізі

За підсумками всіх матчів туру гандбольної Балтійської ліги, який завершився 11 грудня, названо найкращих гандболісток у складі кожної команди. У лавах «Галичанки» найсильнішими стали воротарка Єлизавета Гілязетдінова та капітан, ліва півсередня Леся Смолінг.

Про це повідомляє прес-служба команди.

Обом гандболісткам по 22 роки. Лідерки «Галичанки», у складі якої є дворазовими чемпіонками України в жіночій Суперлізі, володарками Кубка та Суперкубка України – 2016. Півфіналістки Кубка Виклику – 2015, учасниці Кубків Європейської гандбольної федерації сезону 2015/2016 та 2016/17 рр. У складі студентської збірної України – чемпіонки Європи серед студентів. Цьогоріч обидві гандболістки разом з національною збірною командою України успішно пройшли перший груповий раунд кваліфікації до чемпіонату світу 2017 року.

Відзнаки найкращих гравців у межах Балтійської ліги Єлизавета Гілязетдінова та Леся Смолінг здобувають не вперше. Єлизавету було названо серед найкращих у першому турі жіночої Балтійської гандбольної ліги (23-25 вересня, м. Гродно, Білорусь), а Леся таке визнання отримала за підсумками другого туру (28-30 жовтня 2016 року, м. Львів, Україна).

Фото: сайт ГК «БНТУ-Бєлаз»

Львів спортивний

Новини