ФК «Львів» та «Скала» зіграли внічию

19:03 9 Лютого 2017

У товариському матчі між ФК «Львів» та стрийською «Скалою» сильнішого не знайшлось. Гра закінчилась з рахунком 1:1

Команди мірялись силами у с. Довге, на місцевому стадіоні.

Перший тайм гри пройшов за домінування колективу зі Львова, але підопічні  Андрія Чіха не змогли реалізувати свої моменти. Команди пішли на перерву за рахунку 0:0. Після перерви гра дещо зрівнялась, але на 55 хвилині матчу гравець ФК «Львів», Остап Міщук, реалізував вихід один на один і вивів свою команду вперед. Після пропущеного м’яча гравці «Скали» дещо активізувались. Команда атакувала флангами і завдяки навісам змогла створити кілька небезпечних моментів. Забили свій гол футболісти зі Стрию в кінці поєдинку. Після прострілу з правого флангу м’яч у ворота буквально «заніс» Василь Герег. Матч закінчився з рахунком 1:1.

Наступний контрольний поєдинок гравці «Скали» проведуть у вівторок проти одного з лідерів першої ліги – рівненського «Вересу».