Федерація баскетболу Львівщини обрала нового керівника

09:31 16 Грудня 2016

Федерація баскетболу Львівщини обрала нового керівника

У четвер, 15 грудня, у конференц-залі готелю «Євроготель» відбулася звітно-виборча конференції федерації баскетболу Львівщини.  

Як повідомили в управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, під час цієї чергової конференції було заслухано звіт президента Ігоря Савицького про діяльність федерації за останні 5 років. Багаторічний керівник обласної федерації одного з найпопулярніших на Львівщині видів спорту вирішив не балотуватись на новий термін в якості президента.

Відтак голосуванням учасників конференції на посаду президента федерації баскетболу Львівщини було обрано досвідченого тренера з баскетболу обласної ДЮСШ Зіновія Івановича Курсу, який обіймав посаду віце-президент Федерації баскетболу Львівщини. З. Курса презентував основні тези своєї програми перед голосуванням й запропонував обрати І.В. Савицького почесним президентом федерації.

Представники баскетбольної громадськості проголосували також і за персональний скла ради федерації баскетболу Львівщини.

Участь у робот конференції взяв начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода.

Фото: informativa.ba

Львів спортивний

Новини