«Енергія» пройшла в 1/4 кубку України

18:44 11 Лютого 2017

Сьогодні пройшов другий матч 1/8 кубку України з футзалу, у якому «Енергія» перемогла «Ураган» з Івано-Франківська з рахунком 7:1.

Перший матч, який проходив на полі «Урагану» закінчився перемогою хазяїв поля з рахунком 2:1, тому сьогодні «Енергії» потрібна була лише перемога. Перший гол забив капітан «Енергії» – Андрій Федюк ще у першій половині тайму. Це змусило франківців розкриватись та бігти вперед, адже завдяки голу на чужому полі далі проходили б львів’яни. Другий гол після прострілу з кутового забив Микола Грицина за 5 хвилин до закінчення першого тайму. На перерву команди пішли з рахунком 2:0.

На початку другого тайму «Енергія» забила і третій гол. Після перехоплення м’яча Михайло Грицина реалізував вихід один в один. Цей гол змусив «Ураган» йти великими силами вперед, що дало змогу львів’янам організовувати контратаки. Четвертий гол знову був забитий після перехоплення, дубль у свій актив записав Микола Грицина. Меньше ніж через хвилину дублем відзначився і Михайло Грицина. Рахунок став 5:0. Після п’ятого пропущенного м’яча воротар «Урагану» вирішив, що у нього краще вийде грати в полі і був правий. За кілька хвилин він забив єдиний гол своєї команди. Безгольових хвилин, традиційно для другого тайму, було небагато. Майже одразу Михайло Грицина оформив хет-трик. Сьомий гол вийшов дещо особливим. Андрій Пітуля скористався відсутністю свого колеги у воротах суперника і точним ударом від своїх воріт зробив рахунок 7:1. Більше голів у матчі забито не було.

У 1/4 фіналу «Енергія» поміряється силами з київським «Хітом».